Віктор Коваленко проведе ще один сезон в «Спеції»

Віктор Коваленко проведе ще один сезон в «Спеції»

Півзахисник збірної України Віктор Коваленко був орендований клубом Серії А «Спеція» на весь сезон у «Аталанти». Також «Спеція» отримала можливість викупити контракт українського гравця за 2 мільйони євро, якщо таке бажання з’явиться у клубу по закінченні орендного періоду.

Віктор Коваленко і минулий сезон провів в «Спеції» і багато в чому завдяки його голам та результативним передачам ця команда змогла зберегти прописку в Серії А. Сезон для Віктора був змазаний травмами та ковідом, але все же в тих випадках, коли він був на полі – Коваленко був корисним для команди.

Не дивно, що офіційні соцмережі клубу дуже радо зустріли повернення Віктора: «Один із головних героїв порятунку «орлят» повертається! Повернення, якого дуже хотіли обидві сторони! Він умів вселити ентузіазм у вболівальників, демонстрував технічні якості та дуже високий рівень бачення гри. Динамічний та націлений, атакуючий або центральний півзахисник. Щасливого повернення, Вікторе!!!»

В минулому сезоні Віктор провів в «Спеції» 26 матчів в Серії А, з них 16 – з перших хвилин, але лише 7 – повних. На його рахунку 1 гол та 4 результативні передачі. Наче й небагато, але для клубу, який боровся за виживання в Серії А кожна результативна дія була на вагу золота, до того ж – по системі «гол+пас» Віктор був четвертим в команді, в якій постійно мінявся склад, ігрова схема та практично не було «кістяка», який би гарантував стабільність.

При Тіаго Моті Коваленко грав і креативного опорника і лівого вінгера й плеймейкера, що не додавало йому стабільності. Але зараз у «Спеції» буде новий тренер Лука Готті, який якраз відзначається тим, що завжди грає по схемі 3-5-2 з двома гравцями, які зміщуються з центру на фланг, а саме така роль найбільш комфортна для Віктора Коваленка.

Тому шанси на те, що Віктор зможе себе проявити якнайкраще в цьому сезоні вищі, ніж в минулому. Тим більше, що, як повідомляють італійські ЗМІ – саме Готті був ініціатором повернення Віктора, так як високо оцінив його здібності та універсалізм. Конкуренція з приходом ще двох гравців в центре поля – Даніеле Мальдіні та данця Екдаля зросла, але той факт, що Коваленка запросив сам тренер говорить про те, що в нього будуть шанси проявити себе.


Подписывайтесь на канал BetOn в Telegram и сообщество «Вконтакте»

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Далее по теме

Коментарі (0)