Завантажити Леон на Андроїд — мобільна версія сайту Leonbets

18+
4,1/5 рейтинг
7000₴
Промокод
3
Отзывы

Букмекерська контора Leonbets – оператор ставок на спорт, що пропонує всім своїм клієнтам повний спектр усіх мобільних сервісів. БК Леонбетс орієнтована на те, щоб надати бетторам швидкий доступ до ставок, тому завжди приділяла велику увагу розробці та вдосконаленню своїх мобільних додатків. Завантажити Леонбет можна для пристроїв на Андроїд та iOS. Програма Леонбетс надасть швидкий доступ до всіх букмекерських сервісів, доступних на стаціонарному сайті.

Огляд програм Leonbets

Букмекерська контора Леонбетс пропонує своїм клієнтам два види мобільних додатків:

 • мобільний додаток для Android;
 • мобільний додаток БК Леонбет iOS.
Скачать приложение Леон

Скачати Леонбетс найзручніше через мобільну версію сайту. При цьому ваш гаджет повинен відповідати таким мінімальним технічним вимогам для коректної роботи програм:

AndroidiOS
Об’єм пам’яті34,28 МБ14,5 Мб
Версія ОСAndroid не нижче 4.0iOS не нижче 8.0

Функціонально та графічно мобільні програми для iOS та Андроїд схожі між собою, а основні їхні відмінності пов’язані з процедурою встановлення. Ви можете на сайті Леон Бет скачати безкоштовно інсталяційні файли для програм, а потім, дотримуючись інструкцій, виконати інсталяцію.

Додаток Leonbets на Андроїд

Щоб скачати Leonbets на Андроїд, просто здійсніть на Leonbets вхід через мобільну версію з вашого смартфона. Далі слідуємо таким інструкціям:

 • натисніть у верхній частині екрана на кнопку «Завантажити» на панелі з написом «Leon. Версія для Android»;
 • натисніть на зелену кнопку «Відкрити», коли завершиться завантаження файлу leonbets.apk ;
 • встановіть додаток, слідуючи інструкціям;
 • відкрийте програму.

Можливо потрібно буде дозволити встановлення програм з невідомих джерел в процесі інсталяції додатку. Скачати Леон Бетс на смартфон можливо лише через посилання на офіційному чи мобільному сайті БК, а також через магазини деяких виробників смартфонів – Samsung та Huawei. Скачать Leonbets через офіційний магазин GooglePlay не вийде, так як корпорація Google не допускає на своїх майданчиках рекламу будь-яких азартних ігор.

Завантажити додаток Леон Бет на телефон варто з цілого ряду причин, але головний плюс мобільного додатку Leonbets – відсутність великовагових графічних елементів. БК Leon завжди ставила пріоритетом створення швидкої платформи для ставок, тому всі її мобільні продукти були простими і «легкими» — швидкими в роботі та при завантаженні, з простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

У центральній частині екрана у додатку БК Леон для Андроїд знаходяться котирування значущих подій, а також блок ротації, де відображаються останні новини БК, актуальні акції та анонси важливих матчів. У головному меню знаходяться три розділи: «Топ-матчі», «Лайв» та «Лінія», а також функція пошуку, за допомогою якої можна швидко знайти потрібний матч або чемпіонат.

Програма на iOS

В БК Леон Бет скачати (Україна) додаток для iOS можна в офіційному магазині Apple або за тим самим алгоритмом, що й додаток для Андроїд. Скачати Leonbets (мобільна версія) на айфон можливо після входу на мобільний сайт контори, посилання «Leonbets скачати» з’явиться у верхній частині сайту. Слідуючи інструкціям, ви можете в Leonbets скачати додаток на ваш айфон, отримавши доступ до всіх сервісів букмекерської контори.

Мобільна версія Леонбетс

В БК Леонбет мобільна версія сайту відкривається за адресою основного домену – в форматі, адаптованому до вашого мобільного пристрою. В Leonbets мобільна версія майже ні в чому не поступається за функціоналом стаціонарному сайту БК та надає можливість зареєструватися в Leonbets через мобільний телефон. Завантажити додаток є сенс в випадку, якщо ви користуєтеся сервісами БК часто, а в випадку, якщо заходите в Леонбетс зрідка, – вистачить ї мобільної версії.

Відгуки користувачів

Мобільні програми БК Leonbets розроблені з урахуванням основних принципів цієї букмекерської контори, орієнтованої на надання інструментів для швидких ставок у лайві. Скачати Леон на телефон — це швидко і просто. У процесі користування програма не викликає нарікань у клієнтів БК, а всі технічні роботи з програмою анонсуються заздалегідь, що захищає бетторів від несподіванок. Відгуки про мобільні продукти Leonbets – позитивні, великої кількості претензій до БК та її додатків немає.

Нашли ошибку? Сообщите нам

Добавьте комментарий к тексту ошибки и нажмите кнопку "Отправить".
Для ответа оставьте свой e-mail.

Комментарии (3)

 1. С

  Сильвестр Официальный представитель

  В принципе всем новичкам контора очень-таки подойдёт, потому что именно с этой конторой проще всего разобраться что к чему, ну а потом уже вам решать оставаться или сменить БК.

 2. L

  Lermontov Официальный представитель

  Не знаю как Вам, но мне не понравилась эта контора. События в ставки включены не все, с коэфициэнтами постоянно какие-то изменения, непонятки. С выводом средств вообще геморой

 3. М

  Михайлова Официальный представитель

  Привлекает очень удобное меню. Все очень понятно и доступно. Очень удобно, я бы даже сказал приятно делать ставки.