Промокоди Мелбет: як отримати промокод Melbet

Промокоди інших БК 08.08.22
3900₴
Копіювати код
BETONUA
Ввести промокод

Промокод Melbet 2022

ПромокодСумаМелбетАктуальність
Betonua3900₴Ставки на спортДіє сьогодні
Betonua3900₴КіберспортДіє сьогодні
Betonua3900₴ФутболДіє сьогодні
Betonua3900₴ТенісДіє сьогодні
beton66100 $На спортСьогодні не актуальний
xxbeton100 $КіберспортСьогодні не актуальний
betonXX12100 $КазиноСьогодні не актуальний
beton777100 $КіберспортСьогодні не актуальний
bet55on5100 $LiveСьогодні не актуальний

Букмекерська контора Мелбет – оператор ставок на спорт з різноманітною та щедрою бонусною політикою. Серед найпопулярніших заохочень — промокод Мелбет, що підвищує стартовий бонус для його власника.

Як отримати промокод Melbet

мелбет промо код

БК Мелбет на своєму офіційному сайті використовує два види промокодів:

  • бонус-код для збільшення бонусу на перший депозит під час реєстрації;
  • код для безкоштовної ставки.

Промокод Мелбет при реєстрації підвищує ваш потенційний стартовий бонус. Тоді як у стандартних умовах бонусу на перший депозит прописано можливість отримати 100% від першого поповнення до 3000 грн, використання промокоду модифікує умови бонусу. Його власники, які активували бонусний код під час реєстрації, можуть отримати бонус до 3900 гривень (130$).

Промокод3900₴

BETONUA
Ввести промокод

Промокод

Копіювати код

На офіційному сайті Мелбет немає жодної інформації про це, але в купоні ставки Melbet є функціональна можливість розмістити ставку з використанням промокоду. Ця функція добре відома користувачам БК 1хБет, чию програмну платформу та лінію використовує цей букмекер. Замість суми ставки ви можете ввести в купоні Melbet промокод, який дозволить укласти парі безкоштовно на ту суму, яка вшита в бонусний код. Такі промокоди Мелбет надсилає своїм активним клієнтам у особливі дні – на річницю реєстрації або у календарне свято.

Промокод Мелбет при реєстрації

промокод при реєстрації melbet

Сама по собі активація промокоду Мелбет при реєстрації не гарантує жодних благ — фрібету або бездепозитного бонусу. Ця процедура лише модифікує умови бонусу на перший депозит для того, хто використав Melbet промокод.

Умови відіграшу депозитного бонусу будуть такими ж, як і в стандартному випадку – потрібно прокрутити суму бонусу п’ять разів на експресах, що складаються з трьох та більше подій з коефіцієнтом кожного від 1.4 та вище.

Як використовувати Мелбет промокод

витрина промокодов мелбет

Робочий промокод Мелбет на сьогоднішній день можна отримати на одному з партнерських сайтів, що займаються просуванням даної букмекерської контори в iнтернеті. Промокодом можна скористатися, щоб збільшити відсоток потенційного бонусу на перший депозит при реєстрації. Активується він в реєстраційній формі – в спеціальному полі «Промокод».

Що ж до діючих промокодів для безкоштовних ставок (фрібетів), їх букмекер поширює в індивідуальному порядку. Якщо бонус-код для реєстрації підходить для всіх користувачів, які бажають збільшити вітальний бонус, то купон на безкоштовну ставку працює тільки в обліковці того беттора, якому він призначений.

Зазвичай, умови дії купона для безкоштовної промоставки букмекер оголошує в повідомленні, в якому знаходиться сам промокод Melbet. Але якщо ви з якоїсь причини втратили це повідомлення, та й саму комбінацію символів, потрібно вивчити умови та термін дії всіх ваших промокодів на фрібети в особистому кабінеті. У мобільному додатку цей розділ особистого кабінету називається «Список промокодів Мел Бет» і в ньому відображаються всі бонусні коди, отримані вами за час гри в Мелбет, а також умови їх використання.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Далее по теме

Коментарі (0)