Промокод Бетсіті (Betcity) Як використовувати

Промокоди інших БК 18.08.22
На жаль, зараз промокода у Betcity ні, але ми працюємо над його отриманням
рекомендує грати у перевірених букмекерів.
Копіювати код

Букмекерська контора Бетсіті використовує у своїй бонусній програмі промокоди. Betcity промокод можна застосовувати для збільшення максимального бонусу на перший депозит. Також бонусний код Бетсіті можна використовувати для поповнення рахунку у БК.

Промокод Бетсіті на сьогодні

На сьогоднішній день у БК Бетсіті існує два види кодів:

  • поповнення рахунку;
  • бонус-код Betcity під час реєстрації.

Промокод на поповнення Betcity можна використовувати в особистому кабінеті – у вкладці «Поповнити рахунок», де є спеціальне поле, куди потрібно вводити Betcity промокод для поповнення. Такий бонусний код Бетсіті можна отримати від букмекера в індивідуальному порядку за активну гру або з інших причин. Кожен промокод на ставку Бетсіті має правила використання, які описуються у повідомленні в момент отримання.

Промокод від Бетсіті при реєстрації допомагає підняти верхній ліміт цього бонусу на ту суму, яка обумовлена ​​при створенні цього промокоду на Betcity. Його можна отримати від партнерів БК.

Бонус-код при реєстрації

промо код бетсити

Промокод Бетсіті при реєстрації потрібно використовувати у реєстраційній формі – ввести його можна у спеціальному полі на початковій стадії створення облікового запису. Надалі ви не зможете активувати на Betcity promo code цього виду, тому потрібно уважно поставитися до процедури заповнення анкети. Поле з промокодом під час реєстрації в один клік знаходиться поруч із вибором валюти рахунку.

Як використати промокод

Реєстраційний код Бетсіті сам по собі не дає жодних бонусів – він лише може збільшити максимальний розмір бонусу під час реєстрації, який у стандартному форматі обмежений 30$.

У Бетсіті при реєстрації ви отримуєте бонус у розмірі 100% від першого поповнення, але активний він на бонусному рахунку стає тільки після того, як новий гравець зробить ставок на суму, що в п’ять разів перевищує розмір отриманого бонусу. Мінімальний коефіцієнт кваліфікуючих парі – 1.3, термін для відіграшу – 14 днів із моменту отримання бонусу.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Далее по теме

Коментарі (0)