Промокоди букмекерських контор

Промокоди БК

У рубриці «Промокоди» нашого сайту буде розташовуватися вся необхідна інформація про цей вид бонусної винагороди від букмекерських контор. Промокоди букмекерів є ефективним методом активації різних бонусів. БК має в своєму розпорядженні можливість надати ексклюзивні права на їх поширення комусь зі своїх рекламних партнерів.

Ми постараємося дати вичерпну інформацію щодо всіх бонусних кодів, які пропонують букмекери на українському ринку ставок. Також ви отримаєте інструкції щодо їх застосування, приклади їх використання та отримаєте самі промокоди від BetON.

Що таке промокод?

Промокод – це унікальний набір символів (найчастіше латинських літер та цифр), що активує якийсь бонус букмекерської контори. Також промокод може виступати в ролі «пароля» для доступу до якогось конкурсу чи участі у ексклюзивній акції. Найчастіше букмекери надають можливість розповсюдження бонусних кодів своїм партнерам, які займаються просуванням їхнього бренду. Крім ексклюзивності даного методу заохочення для гравців, промокоди виступають ефективним інструментом фіксування приналежності нових клієнтів до конкретного партнера за реферальною схемою.

Види кодів

Промокоди БК бувають наступних видів:

  • реєстраційні промокоди – активують бонуси в момент реєстрації;
  • купони для промоставок – використовуються замість грошей для безкоштовних ставок у БК;
  • акційні промокоди – активують участь беттора в якійсь акції;
  • конкурсні промокоди – надають доступ до учасників якогось конкурсу;
  • реферальні промокоди – фіксують приналежність нового клієнта до конкретного партнера, який займається залученням нових гравців.

Правила використання конкретного промокоду зазвичай можна вивчити на офіційному сайті букмекера у розділі з акціями та бонусами.

Де взяти безкоштовний бонусний код на сьогодні

Безкоштовні бонусні коди на сьогодні переважно надають партнери букмекерів, які займаються їх просуванням та залученням нових клієнтів у рамках партнерської реферальної програми.

Також букмекери можуть самостійно розповсюджувати коди доступу до різних акцій – їх можна знайти на офіційному сайті БК. Купони для безкоштовних ставок поширюються БК в індивідуальному порядку і найчастіше надходять в особистих повідомленнях (за допомогою СМС або електронної пошти).

Актуальні промокоди букмекерських контор на 2022 рік

На нашому сайті зібрані всі актуальні промокоди букмекерів на 2022 рік, які можуть бути використані для отримання ексклюзивних бонусів. У розділі «Промокоди» ви знайдете вичерпну інформацію щодо всіх робочих та актуальних промокодів, а також правил їх використання. BetON співпрацює з найкращими букмекерами на ринку онлайн-ставок та надає власні промокоди для отримання бонусів.

Далее по теме