Промокод Зеніт

Промокоди інших БК 18.08.22
450$
Копіювати код
BETON
Ввести промокод

Букмекерська компанія Зеніт славиться тим, що пропонує вигідні коефіцієнти та різноманітну лінію на спортивні події. На жаль, бонусна програма у компанії не така широка, як хотілося б гравцям. На сьогодні промокодів Зеніту зовсім небагато, але у нас є чим порадувати бетторів.

Промокод від BetON

Як і багато БК, Зеніт промокод надає бетторам, які створюють новий обліковий запис. Якщо користувач під час реєстрації введе промокод BETON у спеціальне поле, то максимальний стартовий бонус Зеніт Бет при реєстрації буде збільшено з 400 до 450 доларів.

Щоб отримати збільшене заохочення за бонус-кодом Зеніту, на ігровий рахунок, який доступний беттору після проходження реєстрації та ідентифікації, необхідно внести перший депозит. Зробити це потрібно протягом 7 днів після реєстрації. Після цього користувач має відіграти внесений депозит у п’ятиразовому розмірі.

Кваліфікуючими ставками при відіграші вважаються експреси, принаймні, з трьох подій, коефіцієнт кожної з яких — 1.40 і вище.

зенит бет фрибет

Виконавши всі ці умови, беттор отримає на реальний баланс суму, що дорівнює його першому депозиту, але не більше 450$. Ці кошти можна використовувати для оформлення парі на будь-які види спорту Zenitbet, а також для виведення з рахунку.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Далее по теме

Коментарі (0)