Промокод Паріматч (Parimatch) 2022

Промокоди інших БК 08.08.22
На жаль, зараз промокода у Parimatch ні, але ми працюємо над його отриманням
рекомендує грати у перевірених букмекерів.
Копіювати код

Букмекерська контора Паріматч не відзначається різноманіттям бонусів та акцій. Промокод на Паріматч можна використати лише в особистому кабінеті для активації певної акції, а ось бонус код Паріматч при реєстрації не використовується.

Промокод на сьогодні від БК Паріматч

У букмекерській конторі Parimatch існують такі види бонусних кодів:

  • Промокод Парі Матч на безкоштовну ставку.
  • Промокод на поповнення Parimatch.
  • Промокод для активації участі у певній акції.

На сьогодні в Parimatch промокод (2022 рік) можна використати лише в особистому кабінеті – в спеціальному розділі «Мої бонуси». Бонусний код Паріматч можна отримати як від самого букмекера, так і від одного з партнерів БК, що займаються рекламою букмекерської контори в інтернеті.

промокоди париматч

Партнерський бонусний код Паріматч зазвичай активує ексклюзивний бонус, який отримують лише беттори, що приходять до БК від конкретного партнера. Такий промокод Parimatch можна знайти на сайтах спортивної тематики, каналах про ставки та інших майданчиках, де присутня реклама Pari Match. Ексклюзивний бонус та умови його використання зазвичай озвучені на тому ресурсі, який розповсюджує від імені Parimatch промокод.

Промокод Parimatch під час реєстрації

Зараз промокод на Parimatch під час реєстрації не використовується. Та й сам бонус на перший депозит у букмекера отримати може не кожен бажаючий, оскільки інформація про нього відсутня в розділі «Акції та бонуси».

Але бонус на перший депозит у Паріматч насправді є – в розмірі 100% від першого поповнення до 3000 грн. Скористатися ним можна на протязі 7 днів після реєстрації, якщо ви отримаєте повідомлення про надання бонусу в розділі «Мої бонуси» особистого кабінету. Бонус нараховується на перше поповнення після реєстрації, але тільки в тому випадку, якщо беттор пройшов початкову ідентифікацію.

Відіграти даний бонус треба на ставках з коефіцієнтом 1.5 та вище протягом 7 днів з моменту його отримання. Суму отриманого бонусу треба прокрутити на таких ставках 10 разів. Після цього бонус стане доступним для виведення. На час відігравання бонусу виведення коштів з ігрового рахунку блокується.

Як використовувати промокод

Промокоди використовуються в бонусній програмі букмекерських контор для фіксації чогось та активації бонусних пропозицій користувачами БК. Часто промокод – це унікальне поєднання символів, найчастіше латинських літер та цифр, яке призначене для активації певного бонусу на сайті БК. Беттор, що використовує такий бонусний код, дає зрозуміти букмекеру, що згоден з умовами акції і готовий стати її учасником. Також є унікальні промокоди для безкоштовних ставок, які призначені для конкретного беттора у якості ексклюзивного бонусу.

Куди вводити промокод Parimatch? Це можна зробити в особистому кабінеті, використовуючи розділ «Мої бонуси». При відкритті цього розділу беттор побачить всі доступні для нього бонуси, а також поле з написом «Введи прокомод». Якраз у ньому й активуються в Parimatch promo code.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Далее по теме

Коментарі (0)