Промокод Мостбет (Mostbet) при реєстрації 2022

Промокоди інших БК 08.08.22
9000₴
Копіювати код
betonua
Ввести промокод

Букмекерська контора Мостбет пропонує своїм клієнтам велику та привабливу бонусну програму, в якій знайшлося місце ще й промокоду. Mostbet промокод може надати бонус на перший депозит або активувати безкоштовну ставку, ставку без ризику або інший подарунок.

Промокод на сьогодні від БК Мостбет

Промокоди Мостбет на сьогодні доступні у таких виглядах:

  • промокод на безкоштовну ставку Мостбет;
  • промокод на Mostbet під час реєстрації;
  • бонус-код на ставку без ризику.

Бонус-код Мостбет на безкоштовну ставку або ставку без ризику можна отримати в день народження у вигляді персонального заохочення від букмекерської контори або під час будь-якої акції. Такий бонус активується у самому купоні ставки – для цього там є спеціальне поле.

Бонус-код при реєстрації

У Мостбеті промокод при реєстрації дає бонус на перший депозит у розмірі 125% від суми поповнення, максимум 9000 гривень. Приємним доповненням до бонусних коштів буде 250 фріспінів, які можна отримати за промокодом betonua.

Mostbet промокод при реєстрації

 

Отримати бонусні коди можна від партнерів БК Мостбет – сайтів букмекерської тематики, спортивних веб-порталів, блогерів, капперів, прогнозистів, власників каналів на Youtube.

Промокод на Мостбет betonua, про умови якого ви могли прочитати вище, є ексклюзивним для нашого сайту.

Як використовувати промокод

Куди вводити промокод Mostbet для збільшення бонусу на перший депозит? Це потрібно зробити в момент реєстрації у спеціальному полі реєстраційної форми. Надалі, якщо беттор пропустить цей крок, він не зможе активувати реєстраційний код.

Бонусні коди для безкоштовних ставок та ставок без ризику потрібно використовувати вже у самому купоні ставки. Наприклад, якщо ви хочете активувати ставку без ризику, потрібно додати в купон результат, який сподобався, ввести промокод, а потім – суму ставки, зафіксувавши її. Якщо промокод використовується на безкоштовну ставку – суму вводити не потрібно, лише додати до купону результат і бонус-код.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Далее по теме

Коментарі (0)