Промокод БК LeonBets

Промокоди інших БК 18.08.22
На жаль, зараз промокода у ні, але ми працюємо над його отриманням
рекомендує грати у перевірених букмекерів.
Копіювати код

Букмекерська контора Leonbets активно використовує у своїй бонусній програмі систему бонус-кодів. Беттори можуть використати промокод Леонбет при реєстрації або активувати бонусний код в персональному кабінеті.

Промокод на сьогодні від БК Leonbets

промо код леон

БК Leonbets пропонує кілька типів промокодів для любителів ставок на спорт з України. Основний акцент робиться на бонус-код Леон Бет при реєстрації. Також букмекер періодично проводить різні тематичні акції, присвячені великим міжнародним або національним змаганням, в ході яких можуть використовуватися:

  • промокод на фрібет в Leonbets;
  • промокод Leonbets для участі в турнірі;
  • реєстраційний промокод Leon Bets.

В Леонбет промокод сам по собі не гарантує зарахування коштів на рахунок. Він лише активує той чи інший бонус або спеціальні умови його використання, а також може зареєструвати беттора в якійсь акції чи турнірі від БК.

Бонус-код під час реєстрації

промокод леон бет

Промокод Leonbets на сьогодні при реєстрації можна активувати в реєстраційній формі. Такий промокод можна отримати від одного з партнерів БК Леон або іншого беттора, який займається партнерською програмою Леонбетс та розповсюджує промокоди букмекера.

Такий промокод може дати право на отримання бонусу на перший депозит, який зараз у букмекера не видається всім бетторам. Бонус на перший депозит в БК Леонбетс відіграється в процесі розміщення ставок, а також не має строку придатності. Беттор набирає бали («леони») за кожну ставку. В той час, коли назбирає задану кількість леонів, бонус перейде на основний рахунок та буде доступним для виведення чи використання на ставках.

Як використовувати промокод в Леон Бет

Промокод Leon Bets для бонуса на перший депозит можливо активувати лише в момент реєстрації. Для цього в спеціальне поле «Бонус-код» вноситься значення промокоду в процесі заповнення реєстраційної анкети.

Всі інші промокоди в Леонбетс можна активувати в персональному кабінеті – в спеціальній вкладці «Ввести бонус-код». Для цього потрібно зайти в профілі користувача в розділ «Мій рахунок», вибрати там вкладку «Ввести бонус-код», занести значення промокоду в поле, що з’явиться, і натиснути на кнопку активації коду. Після цього беттор буде зареєстрований в турнірі чи акції, до якої відноситься код.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Далее по теме

Коментарі (0)