Завантажити Паріматч — Програми БК Parimatch для Android та IOS

18+
4,8/5 рейтинг
2500₴
Промокод
14
Відгуки
Як завантажити і встановити додаток букмекерська контора
Як завантажити і встановити додаток

Букмекерська контора Parimatch – один із найпопулярніших операторів ставок на спорт в Україні. БК Паріматч пропонує своїм клієнтам повний набір мобільних сервісів – мобільну версію сайту, а також програму Parimatch iOS та Android. Завантажити програму Паріматч на телефон може будь-хто – з мобільного сайту або через офіційні джерела на AppStore.

завантажити паріматч

Огляд програм Parimatch

Існують такі мобільні програми Паріматч:

 • додаток Паріматч для Андроїд;
 • програма Parimatch iOS.

Щоб програми працювали коректно та без зависань, мобільні пристрої, на яких вони встановлюються, повинні відповідати таким мінімальним вимогам:

AndroidIOS
Об’єм пам’яті63,1 МБ110,6 МБ
Версія ОСAndroid 4.4 и вищеiOS 12.0 и вище

Завантажити Parimatch на Андроїд можна тільки з офіційного або мобільного сайту БК, а також в локальних магазинах Samsung, Huawei та інших виробників мобільних телефонів. Вся справа в тому, що корпорація Google не допускає на своїх офіційних майданчиках реклами азартних ігор, тому в GooglePlay завантажити програму Паріматч не вийде. Ті ж продукти, які видають себе за додатки Паріматч у PlayMarket, до цієї БК жодного відношення не мають.

У Parimatch мобільна версія вигідно відрізняється від стаціонарного сайту тим, що дозволяє беттору робити ставки в будь-який момент, зі швидким доступом до лінії, а також використовувати цілий ряд корисних сервісів від БК у своєму смартфоні. Наприклад, Parimatch App дозволяє переглядати відеотрансляції спортивних подій на телефоні, тому є сенс скачати Парі-Матч на телефон, навіть якщо ви не є шанувальником ставок.

Додаток Паріматч на Андроїд

Скачати Паріматч на Андроїд можна зі стаціонарного або мобільного сайту букмекерської компанії. Для того, щоб скачати Париматч на телефон, потрібно зайти на сайт БК із вашого смартфона. Mobile Parimatch мало чим відрізняється від стаціонарного сайтую. В нижній частині екрана ви знайдете розділ «Мобільний додаток», який потрібно відкрити для завантаження програми для Андроїд.

Детальна покрокова інструкція для завантаження програми Parimatch Android виглядає так:

 • відкрийте сайт Паріматч на вашому смартфоні;
 • відкрийте розділ «Мобільний додаток» у підвалі сайту;
 • збережіть файл pari match.apk в пам’яті вашого пристрою, натиснувши кнопку ОК;
 • відкрийте файл після того, як він буде завантажений;
 • натисніть на кнопку «Встановити» в діалоговому вікні;
 • відкрийте програму після завершення встановлення.

Після того, як завершиться встановлення Паріматч, ви можете увійти в додаток за логіном та паролем, отриманими при реєстрації, або відразу створити новий обліковий запис гравця, якщо у вас немає облікового запису в Parimatch. У Парі Матч програма містить на головній сторінці матчі, що проходять у лайві та можливість відібрати матчі в лінії за допомогою фільтрів. У верхній частині екрана знаходиться текстовий пошук і розділ «Вибране», а трохи нижче – лінійка, за допомогою якої можна виділити події по видам спорту та часу початку.

пари матч додаток

Головне меню програми знаходиться в нижній частині, а всі основні сервіси відкриваються при натисканні на велику кнопку з логотипом БК в центрі меню. Також у головному меню є розділи «Топ», «Спорт», «Мої ставки» та «Профіль». У профілі ви можете змінити деякі налаштування програми: формат коефіцієнтів, мову, а також знайти інструменти для поповнення рахунку та запитів на виплату, контакти служби підтримки.

Програма на iOS

Щоб в Parimatch скачати додаток на айфон, можна використовувати алгоритм, описаний вище для встановлення програми на Андроїд. Істотної різниці у самій процедурі встановлення програми немає, як і в її інтерфейсі. Та й сам сайт Паріматч виглядає однаково, що на смартфоні, що на айфоні, а основні відмінності – суто технічні.

Окрім варіанта з встановленням Паріматч на iOS через сайт БК, можна використати і альтернативний спосіб – через офіційний магазин AppStore. Знайти там Parimatch програму можна через пошук, або ж через одну з пошукових систем, ввівши в ній запит на кшталт «Скачать Парі-Матч на айфон».

Мобільна версія Паріматч

У Парі-Матч мобільна версія за своїм дизайном та функціоналом нічим не відрізняється від стаціонарного сайту. У цьому була задумка розробників – створити продукт, який однаково ефективно працюватиме на всіх видах пристроїв і матиме єдиний механізм навігації по основним сервісам. У Паріматч мобільна версія працює не так швидко, як додаток, тому що при встановленні програми на смартфон більшість елементів дизайну вже знаходяться в пам’яті пристрою, а при відкритті мобільного сайту їх потрібно щоразу підвантажувати заново.

Відгуки користувачів

На сторінці програми AppStore можна знайти чимало відгуків від користувачів, які вирішили в Парі-Матч скачати додаток на айфон. Здебільшого це позитивні відгуки, а негативні враження стосуються особистого досвіду бетторів та проблем, які не пов’язані з самим додатком.

Якщо ж оцінити лише відгуки, що стосуються роботи програми, то можна зустріти рідкісні скарги на нестабільну роботу програми, проблеми з поповненням, технічні проблеми при оновленні. Але більшість відгуків про роботу програми — позитивні, а середня оцінка 4.5 на AppStore говорить про те, що Parimatch вдалося розробити якісний програмний продукт, який відповідає всім сучасним вимогам до програм букмекерів.

Скачати Парі-Матч (мобільна версія теж – варіант) на свій телефон варто у випадку, якщо ви регулярно користуєтеся сервісами цієї БК. Це заощадить ваш час та надасть швидкий доступ до ставок, трансляцій, поповнення рахунку та іншого функціоналу БК Паріматч.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Коментарі (14)

 1. К

  Коля Офіційний представник

  Неможу зайти

 2. В

  Виктор К. Офіційний представник

  Норм БК, меня все устраивает. тут еще разъяснили мне на одном форуме как оплатить с Global на Париматч с приложением Глобал можно и теперь перевожу деньги туда так телефон-Global-париматч и без комиссии

 3. А

  Алексей Офіційний представник

  А что у кого-то сложности со скачиванием Париматч на андроид. Я думал там все довольно легко. Я вот не так давно его не только скачал, но и оплачиваю Париматч с телефона оператора Lifecell через Глобал. Совсем без всяких не нужных процентов от 1 грн.

 4. К

  Коля Офіційний представник

  Чому я неможу зайтм

 5. Д

  Джага Офіційний представник

  Нормы!!!

 6. S

  saidov firuz Офіційний представник

  Здраствуйте

 7. С

  Сергій Офіційний представник

  Фоса версія

 8. К

  КарпБаста Офіційний представник

  Случаются лаги с лайв ставками в приложении, но париматч самый оптимальный бк, поскольку плюсы и минусы уравнивают друг друга. Например, не на все виды спорта лучшие кэфы, но зато нет проблем с выводом.

  • В

   Виктор К. Офіційний представник

   Норм БК, меня все устраивает. тут еще разъяснили мне на одном форуме как оплатить с Global на Париматч с приложением Глобал можно и теперь перевожу деньги туда так телефон-Global-париматч и без комиссии

 9. Д

  Дементьев Офіційний представник

  Пока проблем с выигрышем и с выводом денежных средств пока не встречал. Единсвенная контора с нормальным приложением по айось.

 10. В

  Воеводски Офіційний представник

  Приложение мне не нравится, периодически случаются фризы, надеюсь модернизируют.