Скачати мобільний додаток Фанспорт

18+
3,5/5 рейтинг
3000₴
6
Відгуки

БК Fansport має мобільну версію та мобільні програми для iOS/Android. Користувачі цієї молодої української контори можуть завантажувати їх безпосередньо з її офіційного ресурсу.

Скачать приложение Fan-sport

Інтерфейс та можливості

Отже, контора має у своєму розпорядженні додатки для двох найпопулярніших операційних систем. Дизайн виконаний у фірмових біло-зелених кольорах. Колір приємний для очей, тому тривале користування додатком не викличе незручностей.

Всі можливості програми доступні гравцеві в один-два кліки. Обробка ставок відбувається оперативно. Програма дозволяє ставити, вводити та виводити кошти, проходити реєстрацію, користуватися іншими популярними опціями, доступними на повноцінному сайті.

Скачати додаток на «Андроїд»

Для встановлення мобільної програми Фан Спорт на Android беттор необхідно зайти в розділ з додатками (значок смартфона на верхній панелі). У розділі є можливість завантажити два види програм. У цьому випадку гравця має цікавити ліва вкладка з кнопкою із зазначенням на ОС Android.

Завантажується програма лише з ресурсу «Фанспорт» через жорстку політику Google Play. З цієї ж причини для завантаження потрібно перевірити налаштування смартфона, де має стояти дозвіл на використання програм з інших джерел. Програма сумісна з версією ОС 4.1 та вище. Після натискання на кнопку розпочнеться процес закачування та встановлення програми на смартфон (файл apk).

Скачати додаток на айфон

Для встановлення Фанспорт додатку для пристроїв Apple (iOS) гравцю треба відвідати той самий розділ, що й у випадку з додатком «Андроїд». У ньому потрібно вибрати праву вкладку, де розташована кнопка завантаження програми для iOS. Після натискання з’явиться інструкція зі встановлення. Зробити це можна виключно з мобільного пристрою за допомогою сканування електронного коду.

Fan Sport мобільний додаток Android

Мобільна версія

Є у «Фанспорт» і мобільна версія. Це полегшений варіант повноцінного сайту із приємним дизайном, адаптований під портативні пристрої. У головному меню мобільної версії знаходяться вкладки «Поповнити», «Дії з особовим рахунком» та «Опції».

Перша вкладка присвячена можливості поповнити рахунок за допомогою зручного платіжного методу. У другій вкладці можна переглянути основний та бонусний баланси, особисту інформацію, історію ставок та перекладів, налаштувати обліковий запис.

У режимі опції можна вибирати події для парі, передматчеву або лайв-лінію, live-ігри. Тут таки можна познайомитися з інформацією про бонуси і зробити налаштування користувача. Основна частина мобільної версії Fan Sport віддана на відкуп головним подіям у всіх видах спорту у прематчі та лайві. У нижньому меню є кнопка «Допомога онлайн» для зв’язку зі спеціалістом служби підтримки.

Знайшли помилку? Повідомте нас

Додайте коментар до тексту помилки і натисніть кнопку "Відправити".
Для відповіді залиште свій e-mail.

Коментарі (6)

 1. С

  Сергей Офіційний представник

  Фанспорт по 5-10 раз в день требует пройти авторизацию.Чем больше выигрыш тем чаще необходимо авторизироваться.??

 2. S

  Sam Офіційний представник

  Хорошее и удобное приложение!

 3. Д

  Дубровски Офіційний представник

  Очень хороший функционал. Платформа точно такая же, как у 1Хспорта и 1ХВета, а это очень неплохие игровые платформы, подбор игр для ставок такой же, коэффициенты такие же.

 4. М

  Майло Офіційний представник

  Нравится дизайн, все очень удобно. Проблем с выводами не было, служба поддержки действует оперативно.

 5. N

  Nbv Офіційний представник

  Скачал. Постоянно вылетает. Не понравилось.

  • М

   Молли Офіційний представник

   Может, это у тебя с телефоном проблемы? У меня норм летает. Получше 1xbet